Lisa Homes
Beoordelingen van Lisa Homes
Dichtstbijzijnde hotels
Sajaca Lodge Bed and Breakfast Pensions Dodoma, Hotels in Tanzania
Sajaca Lodge, Makulu 41107, Dodoma, 99999
Eastern City Apartments Appartement Hotels Dodoma, Hotelreservering Tanzania
Makulu Msangalale Street, Dodoma, 41107
BBM Executive Lodge Hotel Hotels Dodoma online boeken, Hotels in Tanzania
BBM Executive Lodge, Dodoma
Maison Luxe Apartments Appartement Accommodatie Dodoma Airport, Hotelreservering Dodoma
Kisasa B Centre, Dodoma, 41217
Staycation Villas Villa Hotels in Dodoma Airport, Goedkope hotels Dodoma
Kisasa South, Dodoma, 41107
Clifford Hotel Hotel 4.9 km naar het stadscentrum Pensions in Dodoma Airport boeken, Goedkope hotels Dodoma
Near Village of Hope, Dodoma, 1302
Beleid van Lisa Homes
-
Check-In:
Van 15:00 tot 18:00
-
Check-Out:
Van 08:00 tot 11:00
-
Deze accommodatie accepteert geen vrijgezellenfeesten en soortgelijke evenementen.
Annulerings- en vooruitbetalingsvoorwaarden verschillen per accommodatietype. Vul de data van je verblijf in en controleer de voorwaarden van je gekozen optie.
Voorwaarden voor kinderen: Kinderen worden niet toegelaten.
Er is geen minimumleeftijd om in te checken
Roken is niet toegestaan
Feesten/bijeenkomsten zijn niet toegestaan
Lisa Homes op de kaart
Veelgestelde vragen
Welke populaire attracties bevinden zich in de buurt van Lisa Homes?
Dichtstbijzijnde attracties bij Lisa Homes: Museum of Geosciences Dodoma (4.4 km), Statue of Julius Nyerere Dodoma (4.7 km), Jamhuri Stadium (5 km),
Wat zijn de incheck- en uitchecktijden?
Inchecken bij Lisa Homes is mogelijk vanaf Van 15:00 tot 18:00, uitchecken om Van 08:00 tot 11:00.
Hoe komt u bij Lisa Homes?
Lisa Homes ligt op 4.6 km van Dodoma Airport.
Hotels wereldwijd zoeken en vergelijken
Bezienswaardigheden in de buurt Lisa Homes
Dichtstbijzijnde luchthavens
Dodoma Airport 4.6 km





















